سلام دوست من
کرم دور چشم چیست و چقدر لازم است؟
آیا می شود از کرم های روز یا شب به عنوان کرم دور چشم هم استفاده کرد؟

شیوه صحیح استفاده از این کرم چگونه است؟

.
می خواهیم به زبان ساده به این سوالات پاسخ دهیم.
پس تا انتهای مطلب با ما همراه باش.
کرم دور چشم
اولین چیزی که سن شما را نشان می دهد چروک های دور چشم است و چون پوست دور چشم بسیار نازک و حساس است خیلی زود آسیب می بیند ، پس باید در هر سنی که هستیم حتما مراقب پوست دور چشم خود باشیم 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼
با استفاده از کرم های دورچشم ، مدت زمان بیشتری جوان بمانید.
مراقبت از دورچشم ، حتی در سنین خیلی کم می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.
استفاده از یک محصول مناسب از 20 سالگی ، برای سفت ماندن پوست و بی چروک ماندن چشم ها بسیار مفید است.
👁👁 تمامی کرم‌های دور چشم ، حاوی مواد مرطوب‌کننده ، ویتامین A ، C ، E هستند و در بعضی از آن ها لایه‌بردارهای بسیار ضعیفی وجود دارد که نقش بافت‌سازی دارند.
از این کرم‌ها می‌توان هم در طول روز و هم شب ، قبل از خواب استفاده کرد.
برخی از کرم‌های دور چشم ، خواص ضد آفتاب هم دارند که البته مخصوص روز هستند.
برای دیدن کرم های دور چشم گیاهی کلیک کنید
.
کرم دور چشم
.

تغذیه‌ مناسب و نوشیدن آب کافی ، مواردی است که چین و چروک را به تاخیر می اندازد. اما مصرف کرم‌های دور چشم را هم نباید نادیده بگیرید. استفاده از این کرم ها را از سن 20 سالگی شروع کنید. البته منظور کرم‌های ضد چروک سنگین نیست. در این سن باید یک کرم آبرسان دور چشم برای خود تهیه کنید.

.

کرمی که تنها مرطوب کننده پوست دور چشم شماست و کار خاص دیگری انجام نمی دهد. البته این مرطوب ماندن خودش به تنهایی سرشار از مزیت است. بعد از چند سال که این کرم را تکرار کردید، باید کرم دور چشم مرطوب‌کننده‌ ای بخرید که پوست شما را با ویتامین‌هایی مانند A، C و E تغذیه کند. این ویتامین‌ها به پوست نازک و شکننده‌ دور چشم شما یک جان دوباره می دهند.

.

هنگام ورود به 30 سالگی، کرم دور چشمی تهیه کنید که علاوه بر داشتن انواع ویتامین و مرطوبت کردن دور چشم ، ضد چروک هم باشد. از این سن کم کم چروک ها شروع به پیدا شدن می کنند و باید قبل از اینکه عمیق شوند با کرم های دور چشم با آن ها مقابله کنیم.

.

قدر پوست دور چشم‌ خود را بدانید و با استفاده از کرم دور چشم به آن برسید!

تلاش شما در بازه سنی 20 تا 35 سالگی باعث می شود که روزهای میان‌سالی را به خوبی و خوشی و با کمترین میزان چروک نسبت به هم سن و سال‌هایتان پشت سر بگذارید! این حس خیلی دلچسب است که هوای طراوت و زیبایی خود را داشتید.

.
کرم دور چشم
.
به گفته دکتر دبرا جالیمن متخصص مشهور پوست در آمریکا و نویسنده کتاب ” قوانین پوست ” ، استفاده از کرم دورچشم بسیار اهمیت دارد ، برای اینکه پلک چشم فاقد غدد چربی است و به خاطر همین بسیار نازک است و دور چشم اولین نقش را در صورت برای نشان دادن سن شما به عهده دارد.
حقیقت تلخ این است که بسیاری از افراد در همان ابتدای 20 سالگی متوجه خطوط نازک اطراف چشم خود می شوند. به مرور زمان که پوست شما نازک تر هم می شود ، کبودی زیر چشم نیز بیشتر نمایان می شود.
.
نگران نباشید.
با توجه به تجربه دکتر جالیمن هیچ وقت برای مراقبت از پوست دور چشم دیر نیست.
.
کرم دور چشم

آیا می شود از کرم های روز یا شب به عنوان کرم دور چشم هم استفاده کرد؟

خیر

تنها کرمی که شما مجاز هستید به ناحیه دور چشم خود بزنید کرم دور چشم است و نباید از کرم های دیگر مانند مرطوب کننده ها ، آبرسان ها و یا کرم های روز و شب به ناحیه دورچشم بزنید.

پوست دورچشم بسیار نازک و حساس است ، در نتیجه خیلی سریع تر از سایر قسمت های صورت کرم ها را جذب خود می کند. پس کرم های مخصوص این ناحیه سبک تر از سایر کرم ها ساخته می شوند و استفاده از کرم هایی که برای صورت تولید شده اند برای این ناحیه سنگین هستند و بیشتر باعث چروک و پف در سن بالا می شوند.

برای دیدن کرم های دور چشم گیاهی کلیک کنید

.

شیوه صحیح استفاده از این کرم چگونه است؟

ابتدا چند نکته مهم:

1- قدم اول و مهمترین قدم این است که اندازه یک عدس کرم بردارید نه بیشتر.
2- کرم دور چشم برای سنین بالای 30 صبح و شب و برای سنین زیر 30 فقط شب ها کافی است.
3- کرم دورچشم را بر روی استخوان گونه نه بالاتر نه پایین تر اعمال کنید.
4- از انگشت حلقه برای زدن کرم استفاده کنید تا تسلط رویش کمتر باشد و فشار کمتری به اطراف چشم وارد کنید.
5- کرم دور چشم را نباید بر روی پوست بکشید و بمالید بلکه باید به صورت نقطه ای بر روی پوست بگذارید و با ضربات آهسته انگشت آن را پخش کنید.

نحوه استفاده از کرم دور چشم را در فیلم زیر نگاه کنید👇🏻👇🏻

کرم دور چشم

دوست زیبای من

مراقب شادابی پوست و زیبایی هایت باش. استفاده از یک کرم کوچک تاثیر بسیار زیادی در سلامت پوستت در میان سالی ایفا می کند.